ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

To nie żart. Samsung wprowadzi kolejną linię smartfonów – Galaxy C

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
samsung galaxy s7 oficjalnie premiera19

Wydawać by się mogło, że rynek jest wręcz zalany smartfonami Samsunga. Liczne odmiany, przeróżne konfiguracje – to z pewnością pierwszego lepszego klienta wprowadza w zakłopotanie. Samsung ma jednak zupełnie inny pogląd na tę sprawę.

W sieci pojawiały się już informacje zapowiadające urządzenia z linii „C„, ale oprócz samego nazewnictwa, próżno szukać było konkretów. Nowy raport rzuca światło na nadchodzące urządzenia. Smartfony w postaci Samsunga Galaxy C5 oraz C7 mają posiadać 5.2 calowe ekrany. Na temat tego drugiego niestety nie wiemy jednak nic więcej. Inna sprawa ma się z Galaxy C5. Według Sammobile, C5 wyposażony ma zostać w 4 GB RAM, procesor Snapdragon 617 i pracować będzie pod kontrolą Androida Marshmallow w wersji 6.0.1.

sm-c5000-c5-geekbench

(Dane Geekbench)

Nie możemy tego w stu procentach potwierdzić, ale źródła przekazują także, że seria Galaxy C będzie bliźniacza do Galaxy A (2016). Byłoby to z pewnością dziwne posunięcie. Tłumaczyć takie postępowanie miałoby skierowanie nowych urządzeń tylko na rynek chiński – a znowu tej informacji zaprzeczają doniesienia ze stron… indyjskich.

Źródło: gizchina, sammobile, gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy