Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka tytułów. Średnia ocen jest dla każdego z nich jest zadowalająca, ponieważ wynosi więcej niż 3,9. Zresztą zobaczcie je poniżej:
 

  • Airline Tycoon Deluxe – 15,81 zł. Airline Tycoon Deluxe to zabawna symulacja ekonomiczna przebiegająca w czasie rzeczywistym. Twoim zadaniem jest wziąć pełną odpowiedzialność za linię lotniczą. Całość okraszona dobrym humorem i zabawnymi momentami.
  • Atomus HD – 4,51 zł. Atomus to bardzo skomplikowana, kinetyczna i interaktywna wizualizacja, ale także niezwykle piękne „dzieło sztuki”. Aplikacja została zaprojektowana, aby pomóc ludziom, którzy chcą myśleć bardziej kreatywnie.
  • Into the Void – 7,02 zł. Gra sci-fi z epicką historią i niesamowitymi taktycznymi pojedynkami. Zarządzaj swoją frakcją, zbuduj flotę, uzbrój ją różnego rodzaju bronmi i uczyń wszystko aby przegonić nieprzyjaciół.
  • Little Wars 2 – RTS – 8,99 zł. Tytuł, w którym gracz ma prosty cel: przejść przez neutralne systemy gwiezdne w celu uchwycenia wszystkich systemów wroga. Po uruchomieniu gry, można zatracić się w zabawnych poziomach.

 
Coraz mnie promocji pojawia się ostatnio w Google Play. Sprawdźcie te, wymienione wyżej. Czas obniżki jest ograniczony.
 
źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.