htc-10-macro-07

HTC 10 zaskoczy wszystkich. Bynajmniej nie mówię tutaj o jego możliwościach czy specyfikacji technicznej i rozgromieniu konkurencji. Mam tutaj na myśli oczekiwaną cenę, gdyż i tym razem tajwański producent postawił sprawę naprawdę jasno i… wysoko. Niemniej wszystko zapowiada, że smartfon ten skradnie wiele serc. Sprawdźmy czy znajdą się wśród nich miłośnicy fotografii.

 

Niedawno prezentowałem Wam próbki wykonane HTC 10. Dzisiaj zamierzam to powtórzyć, lecz z nieco inną ekipą. Mianowicie redakcja Android Central postanowiła poddać HTC 10 wielu próbom. 12-megapikselowy aparat z przesłoną 1.8 i technologią UltraPixel 2 został przetestowany w różnorodnych warunkach oświetleniowych – jak i wyczynowych.

 

 

Poniżej możliwości kamerki selfie:

 

 

Pora na wideo zarejestrowane w 720p:

 

 

 

Parę zdjęć makro:

 

 

Oraz nocne fotki:

 

 

Co sądzicie o jakości tych fotografii? Podobają mi się ujęcia nocne – mimo delikatnej ziarnistości, przyjemnie się je ogląda i spełniłyby moje wymagania ze spacerów wieczorową porą. Całą galerię znajdziecie jak i link do pobrania zdjęć w pełnej rozdzielczości na komputer znajdziecie pod tym linkiem.

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.