cs 1.6 android counter strike download

 

Chodziliście w młodości do kawiarenek internetowych? Ja tak i kilkanaście lat temu, razem ze znajomymi, spędzaliśmy długie, zimowe, popołudniowe godziny na rozgrywaniu „meczów” w Counter Strike 1.6. O Global Offensive czy innym następcy nikt nie myślał i dzisiaj miło wrócić do najpopularniejszej odmiany popularnej „strzelanki”.

 

Tak, CS 1.6 trafia na Androida. Oczywiście już wcześniej  były dostępne różne odmiany tej gry, ale ich działanie odbiegało od pojęcia dobrej „grywalności”. Dzisiaj grupa fanów wydała stabilną wersję, która w niemalże 100% oddaje identyczne schematy, co pamiętamy z oryginalnego tytułu na komputerach osobistych. Samej gry z pewnością nie muszę Wam przedstawiać toteż przejdźmy do konkretów. Wszelkie pliki instalacyjne i potrzebne dodatki znajdziecie na następującej stronie: Klik! Oczywiście pamiętajmy, że trzeba działać zgodnie z prawem toteż musimy również posiadać komputerową odmianę Counter Strike’a. Jednak co to za gra na panelu dotykowym? Możemy podłączyć poprzez USB OTG (czy też Bluetooth) klawiaturę i myszkę, ale jeśli chcecie w tradycyjny dla smartfonów sposób grać to oczywiście w tym celu stworzono Xash3D, o którym informacje również znajdziecie na powyższej stronie.

 

Jednak czy reinkarnacja takich klasyków ma sens? Na komputerze bardzo możliwe, ale czy urządzenia mobilne sprawią, że Counter Strike 1.6 odżyje na nowo?

 

 

 

źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.