[Wyniki ankiety] Najlepszy flagowiec według Was to… HTC 10! To nie jedyne zaskoczenie

Newsy

htc 10 czesc lifestyle gora uciete

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W czwartek poprosiłem Was o wybór najlepszego flagowca, który dotychczas został zaprezentowany. Wcześniej, po targach Mobile World Congress, również zadałem Wam podobnie i wtedy zwycięzcą został Xiaomi Mi5. Jednak teraz najlepszym dla Was smartfonem został HTC 10!

 

Zaskoczeni? Ja na pewno. Urządzenie, które przed premierą było określane jako gwóźdź do trumny firm, teraz zdobywa najwyższą lokatę zyskując 34% wszystkich Waszych głosów. Jednak Xiaomi Mi5 nie został pokonany tylko przez Tajwańczyków. Również Samsung wyprzedził Chińczyka. Wygląda na to, że Galaxy S7 (Edge) z czasem przypadł Wam do gustu, gdyż zdobył 28% głosów. Na ostatnim miejscu „na pudle” już znajdziemy Xiaomi Mi5 (22%). Dalej mała przepaść i oto najbardziej rewolucyjny smartfon MWC, a więc LG G5 (8%).

 

Przyznaję się bez bicia, że zapomniałem na początku dodać Huawei P9 do ankiety i dopiero po zwróceniu mi uwagi kolejny Chińczyk pojawił się w zestawieniu z małym ułatwieniem, gdyż wyśrodkowałem jego szansę w stosunku do wyników innych zawodników. Jednak to i tak za wiele nie dało, gdyż P9 zajmuje przedostatnie miejsce zbierając 7% głosów.

 

Na samym końcu mamy Sony (6%). Japończycy ewidentnie nie popisali się tworząc Xperię X Performance. Jednak jak Wy oceniacie powyższe wyniki osiągnięte przez poszczególnych producentów?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x