[WIT #56] Microsoft znalazł kolejny sposób na przypodobanie się klientom Apple

Aplikacje

Microsoft Apple

 
W tamtym roku, Apple zaprezentowało iPada Pro. Podczas samego wydarzenia, spółka poza pokazaniem designu, parametrów i filmów urządzenia, promowała także programy dedykowane dla niego. Gdy na ekranie pojawiło się logo Microsoftu, sala parsknęła śmiechem. Niesłusznie, ponieważ firma przygotowała świetny Office dla tego tabletu. Co więcej, ostatnio pisałem, że na stronach Apple, przy kupnie iPada Air 2, iPada mini 2 lub iPada mini 4 jest dostępna opcja subskrypcji Office’a 365.
 
Word_Flow_Keyboard_01.0
 
Jak widać Microsoft próbuje jak może zdobyć klientów Apple poprzez wprowadzanie swoich programów i usług. To nie koniec prób przypodobania się użytkownikom jabłka. Firma oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie swojej autorskiej klawiatury do ściągnięcia na system iOS! Aplikacja nazywa się Word Flow i standardowo umożliwi ona oprócz „wstukiwania” poszczególnych liter, przeciąganie palcem po klawiaturze, a także będzie podpowiadała słowa. Nie brzmi to specjalnie oryginalnie, ale spółka ma dwie nowe funkcje dla użytkowników iPhone’ów. Jedną z nich jest możliwość ustawienia dowolnego tła klawiatury oraz opcja wpisywania wyrazów za pomocą jednej ręki.
 


 
WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Daj innym przeczytać, to tylko 2 posty w tygodniu.
źródło: the verge

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x