lg tapeta 360 cam

 

LG podczas tegorocznych targów Mobile World Congress przedstawiło nowy pomysł na swoje produkty. G5 razem z „Przyjaciółmi” wprowadzają  wiele dodatków i akcesoriów. Wśród nich jest specjalna kamera o nazwie „360 Cam”. Jak się zapewne domyślacie, właśnie z tym produktem związane są tytułowe tapety.

 

Tak oto w koreańskim sklepie SmartWorld pojawiły się przykładowe zdjęcia („360 Wallpaper”), które można pobrać i ustawić jako tapetę. Jak to wygląda? Zobaczcie sami:

 

 

Na czym to polega? Nic prostszego – ustawiamy pobraną tapetę i możemy cieszyć się krajobrazem, który będzie się zmieniał razem z obrotem smartfonu. Oczywiście także sami możemy stworzyć tego typu grafikę za sprawą wspomnianego już akcesorium LG 360 Cam. Co ciekawe, Koreańczycy również chcą wylosować 150 kuponów 30$ (Amazon) wśród komentujących.

 

Jeśli jednak nie macie akcesorium LG, a dostępne obecnie tapety Wam się nie podobają to uspokajam. Raz na miesiąc, do listopada, firma będzie udostępniać po cztery nowe propozycje. Jak oceniacie taką inicjatywę? Patrząc na ceny akcesoriów w Polsce to powyższa możliwość jest atrakcyjną alternatywą.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.