zukz11

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Pamiętacie ZUK Z1? Produkt firmy-córki Lenovo przyjął się świetnie na rynku, więc kwestią czasu była zapowiedź jego następcy. Musieliśmy trochę poczekać, ale Lenovo widocznie szykuje coś „dużego” – i tak też to przedstawia.

 

Prezentacja ZUK Z2 Pro odbyć ma się 21 kwietnia tego roku. Następca Z1 ma posiadać nowocześniejszy design, i oczywiście oferować świetną specyfikacje w niskiej cenie. Według źródeł, w ZUK Z2 Pro zobaczymy procesor Snapdragon 820 oraz 4 GB RAM. Ekran bez zmian – Lenovo znowu postawić ma na 5.5 calowy wyświetlacz. Smartfon ma pracować pod kontrolą najnowszego Androida Marshmallow.

 

Na temat dostępności oraz ceny niestety wciąż cisza, ale te informacje powinny ujrzeć światło dzienne już w przyszłym tygodniu.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.