huawei-p9-max-going-to-launch-soon

 

Generalnie rzecz biorąc największą weryfikacje smartfon przechodzi w rękach recenzentów. Jak na tym tle sprawuje się nowa propozycja Huawei? P9 okazał się nie być aż tak dobry jak poprzednik, przynajmniej w kategorii odpuszczania mu niedociągnięć. Jest to nadal ten sam średniak wśród flagowców. O ile mogliśmy to mu wybaczyć rok temu, teraz od producenta oczekiwano czegoś więcej i na tym polu trochę zawiódł.

 

Nie oferuje on porażającej wydajności, ładuje się wyraźnie wolniej od konkurencjii. Nie oszukujmy się, może to zniechęcać, nie jest to wielka różnica, ale jednak. Aparat wcale nie zachwyca tak jakby mógł. W recenzjach opinie są bardzo podobne. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Niestety Huawei P9 nie jest tak przełomowy jak jego starszy brat, a pretendując do miana flagowca nie powinien bazować na legendzie poprzednika.

 

Pozostaje czekać na opinie użytkowników. Ze względu na swoje ceny na pewno zyska on większe grono odbiorców w naszym kraju. Już teraz można go przecież okazyjnie zamówić w przedsprzedaży. Podsumowując, jego największą zaletą jest bycie flagowcem w akceptowalnej cenie. Reszta jest dobra, ale nie poraża.

 

A jakie są wasze oczekiwania względem P9?

 

źródło: phonearena gsmarena androidpit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Konrad Tomaszek