Samsung Galaxy S7-6921

 

Samsung swoje portfolio stosunkowo niedawno bardzo uprościł. Tak oto w ofercie koreańskiego producenta znajdziemy pięć serii głównych urządzeń: Galaxy J, Galaxy A, Galaxy S oraz Galaxy Note. Jednak firma uznała, że to za mało i na horyzoncie pojawiła się nowa literka: „C”.

 

Czym tak właściwie ma być Galaxy C? Pierwszy model z tej rodziny pojawił się w GeekBench i od razu zaskakuje. SM-C500, bo pod taką nazwą kodową – póki co – znamy nadchodzącego smartfona skrywa w sobie następujące dane techniczne:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz (zapewne SAMOLED i FullHD);
  • układ Snapdragon 617;
  • 4 GB RAM.

 

Tak, to niewiele danych, ale pokazuje połączenie przeciętnego procesora z dużą ilością pamięci operacyjnej, co dla Samsung jak i całego mobilnego rynku jest stosunkowo nietypowe. Jednak wróćmy jeszcze do wspomnianego benchmarku, gdyż razem ze specyfikacją siłą rzeczy musiał pojawić się zmierzony wynik wydajności, który prezentuje się następująco:

 

samsung galaxy c 4 gb ram s617

 

Podoba się? Oczywiście na razie ciężko ocenić w którą stronę będzie kreowana seria Galaxy C toteż również o tym możemy w komentarzach podyskutować. Powyższa część specyfikacji może sugerować słabszą odmianę Galaxy S7, a sama litera skrót od „Camera”. Również nie wiemy w jaką obudowę Koreańczycy chcą pakować modele z rodziny „C”. W takim razie pytanie do Was: jak wyobrażacie sobie nową rodzinę w portfolio Samsunga?

 

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.