NFS Most Wanted w Google Play!

Aplikacje

 

Serię Need for Speed zna każdy fan wirtualnych wyścigów. To jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, która od prawie 20 lat gości na wielu platformach. Już wcześniej pisaliśmy o tym, że najnowsza odsłona NFS pojawi się niedługo w Google Play. Dzisiaj nadszedł czas, by mobilne Most Wanted ujrzało światło dzienne. Gra kosztuje około 28 zł, nie jest tanio, jednak czy warto? Z ocen wystawionych dotychczas przez graczy wynika, że tak. Co dostaniemy w zamian za te pieniądze? Świetną grafikę, grywalność i 35 aut światowych marek, którymi będziemy mogli sterować na kilka sposobów. Dodatkowo samochody można tuningować i zdobywać punkty Speed Points, za które odblokujemy nowe samochody.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Grę możecie pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play. Plik instalacyjny zajmuje 12 MB, następnie będziemy musieli pobrać dodatkowo niecałe 500 MB, by uruchomić grę.

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x