Uszkodziłeś ekran w swoim flagowcu? Zobacz ile może Cię kosztować jego wymiana – zestawienie

Newsy

Samsung Galaxy S6 Edge

 
Smartfony to niestety urządzenia, z którymi należy się obchodzić jak z jajkiem. Wystarczy jeden nieostrożny ruch, a urządzenia może znaleźć się na podłodze, kafelkach, czy co gorsza na kostce brukowej. Ile razy zdarzyło Wam się podnosić telefon, który spadł, nerwowo spoglądając, czy ekran jest cały. W ciągu kilku lat, jedynie raz mi spadł telefon – była to Xperia Z3, całe szczęście nic jej się nie stało.
 
Co jednak gdy nam się nie poszczęści i wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu? Można pomyśleć nad jego wymianą. Niestety, ta do najtańszych nie należy. Portal phonearena postanowił sprawdzić ile kosztuje i jak długo trwa wymiana ekranu w poszczególnych flagowcach. Oto kilka przykładów:
 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
  • Samsung Galaxy S7 Edge – $269 – maksimum 10 dni oczekiwania
  • Samsung Galaxy S7 – $162 – poczekamy tyle samo, co w przypadku „es siódemki Edge”
  • Lg G5 – $70 – $100 – 5-7 dni roboczych
  • HTC 10 – do $140 – 7-10 dni oczekiwania
  • Apple iPhone 6s – $129 – wymiana trwa 3-5 dni
  • Apple iPhone 6s Plus – $149 – tyle samo czasu, jak w powyższym modelu
  • Apple iPhone SE – $129 – czas oczekiwania taki sam, jak wyżej

 
Zdecydowanie najwięcej zapłacimy za wymianę wyświetlacza w Galaxy S7 Edge, ze względu na zagięty ekran Super AMOLED. Klienci, którzy zdecydowali się na kupno urządzenia w przedsprzedaży z gratisową roczną ochroną ekranu, mogą teraz być zadowoleni ze swojej decyzji.
 
źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x