Super Meat Boy trafia na Androida! Jednak niemalże na pewno nie zainstalujesz tej gry

Aplikacje

super meat boy android shield tv nvidia google play sklep

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Fanom gier komputerowych z pewnością tzw. „indyków” nie trzeba przedstawiać. Kategoria Indie oznacza, że dana produkcja została stworzona bez nakładu finansowego zewnętrznych wydawców. Jednym z najlepszych przykładów tego typu gier jest Super Meat Boy, czyli jakże wciągający i poniekąd trudny tytuł znany głównie ze Steama.

 

Jednak gra, która ma swoje początki jako zwykła, przeglądarkowa „flashowka”, teraz wkracza w świat Androida. Już na początku wspomnę, że niestety nie wszyscy będziemy mogli w nią zagrać. Super Meat Boy – póki co – dostępny jest jedynie na SHIELD Android TV, a więc na konsoli Nvidii, która nie należy do najpopularniejszych w Polsce. Nie da się ukryć, że sterowanie w tytułowej grze na panelu dotykowym do najprostszych zadań z pewnością by nie należało toteż obecność pada jest niezbędna. Być może pojawią się odpowiednie porty na inne układy niż Tegra, ale na razie na rynku Androida to Nvidia ma wyłączność na tę grę. Również wiele osób może odstraszyć cena Super Meat Boya w wydaniu na „Robocika”, gdyż wynosi 70 złotych.

 

 

 

Jednak jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem tej gry to zajrzyjcie do sklepu Play: Klik! Tymczasem jestem ciekawy jakie inne tytuły z konsol czy też PC’tów chcielibyście ujrzeć na Androidzie?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x