meizu pro 6 6

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Meizu PRO 6 to najnowszy flagowiec ze stajni Meizu, który został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany podczas konferencji w Pekinie. Po sporym sukcesie modelu PRO 5, spodziewaliśmy się zobaczyć kolejny świetny produkt.

 

Całą specyfikację i pozostałe informacje na temat Meizu PRO 6 możecie znaleźć we wpisie Adama, który przedstawił Wam najnowszego flagowca Chińczyków. Specyfikacja i dane na papierze to jednak jedno.

 

Pod lupę weźmy główny aparat Meizu PRO 6, czyli 21,16 megapikselową matrycę z flashem „dual-tone”. Chińczycy wypuścili do sieci kilka sampli wykonanych powyższym aparatem. Zerknijcie poniżej, jest naprawdę dobrze (kliknij by powiększyć).

 

Meizu-PRO-6-camera-sample_1

 

Meizu-PRO-6-camera-sample_2

 

Meizu-PRO-6-camera-sample_3

 

Źródło: androidheadlines

 
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.