Samsung czyta moje recenzje? Aktualizacja Galaxy S7 i S7 Edge poprawia panel dotykowy

Łukasz Pająk Newsy 2016-04-12

Samsung Galaxy S7-6903

 

Wczoraj w Sieci pojawiły się informacje o tym, że Samsung zaktualizował swojego flagowca. Oczywiście nie jest to Android N, a poprawki odkrytych błędów. Jeśli czytaliście moją recenzję Galaxy S7 to z pewnością wiecie, że jest to dobry smartfon, ale z pewnością nie jest pozbawiony wad, także tych „głupich”.

 

Tak oto jednym z problemów koreańskiego flagowca jest panel dotykowy, który nie radzi sobie z rozróżnianiem wody od palca i na odwrót. W komentarzach kilkoro z Was stwierdziło, że miałem uszkodzony egzemplarz, ale okazuje się, że Samsung doskonale zdawał sobie sprawę z tego, iż taki problem istnieje i tak oto Galaxy S7 oraz S7 Edge zostały zaktualizowane. Jednak paczka ważąca ponad 150 MB nie naprawia tylko panelu dotykowego, ale również usprawnia i tak świetny aparat. Dokładniej rzecz biorąc dodano przycisk, który automatycznie stara się skorygować zniekształcone kształty.

 

Dostaliście już powyższą aktualizację? Z pewnością pojawiła się ona w Europie toteż jeśli jeszcze odpowiedni komunikat do Was nie zawitał to lada moment powinno to mieć miejsce. Dajcie znać w komentarzach jak Galaxy S7 sprawuje się po aktualizacji.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x