Tuż przed premierą: HTC 10 Lifestyle, czyli smartfon ciekawszy niż sam flagowiec

Newsy

HTC-10-M10

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Za kilka godzin, po 14, HTC rozpocznie swoją konferencję, która przez wielu została określona już jako ta najważniejsza w historii firmy. Coś w tym jest, gdyż smartfony, które na niej ujrzymy mogą uratować firmę przed upadkiem. Jenak jak to smartfony? Przecież miał być tylko jeden. Okazuje się, że nie.

 

Oprócz flagowego modelu „10”, ma pojawić się także jeszcze jeden telefon, który będzie stanowił odmianę tego najważniejszego. Tytułowy dopisek „Lifestyle” tak naprawdę niewiele mówi, ale możemy spodziewać się wersji twardszej od zwykłej, a więc tego samego, co po Samsungach z dopiskiem „Active”. W przypadku tajwańskiego producenta możemy być niemalże pewni, że pojawi się wodoodporność, a więc certyfikat IP68. Oprócz tego dodatku, także akumulator może być większy niż w przypadku „zwykłej” 10’tki. Jednak co z resztą specyfikacji? W Sieci pojawiła się już kilka razy odmiana flagowca HTC ze Snapdragonem 652 oraz 3 GB RAM i być może to ona właśnie będzie wyznaczać model z dopiskiem „Lifestyle”.

 

Jednak jak będzie naprawdę to przekonamy się już niedługo. Jeśli czytacie ten wpis po godzinie 14:00 to zajrzyjcie na mój profil na Twitterze, na którym postaram się możliwie szybko informować Was o nowościach HTC.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x