HTC-10-M10

 

Za kilka godzin, po 14, HTC rozpocznie swoją konferencję, która przez wielu została określona już jako ta najważniejsza w historii firmy. Coś w tym jest, gdyż smartfony, które na niej ujrzymy mogą uratować firmę przed upadkiem. Jenak jak to smartfony? Przecież miał być tylko jeden. Okazuje się, że nie.

 

Oprócz flagowego modelu „10”, ma pojawić się także jeszcze jeden telefon, który będzie stanowił odmianę tego najważniejszego. Tytułowy dopisek „Lifestyle” tak naprawdę niewiele mówi, ale możemy spodziewać się wersji twardszej od zwykłej, a więc tego samego, co po Samsungach z dopiskiem „Active”. W przypadku tajwańskiego producenta możemy być niemalże pewni, że pojawi się wodoodporność, a więc certyfikat IP68. Oprócz tego dodatku, także akumulator może być większy niż w przypadku „zwykłej” 10’tki. Jednak co z resztą specyfikacji? W Sieci pojawiła się już kilka razy odmiana flagowca HTC ze Snapdragonem 652 oraz 3 GB RAM i być może to ona właśnie będzie wyznaczać model z dopiskiem „Lifestyle”.

 

Jednak jak będzie naprawdę to przekonamy się już niedługo. Jeśli czytacie ten wpis po godzinie 14:00 to zajrzyjcie na mój profil na Twitterze, na którym postaram się możliwie szybko informować Was o nowościach HTC.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.