Remix-OS-Nexus-9

Posiadacze Nexusów nie mają co narzekać na prędkość działania i wydajność urządzeń – są to po prosty czyste Androidy, które dają przykład jak ten system powinien pracować. Niemniej brakuje mu trochę wielozadaniowości – cóż na to poradzić? Ano skorzystać z Remix OS 2.0.

 

O czym mowa? Remix OS 2.0 jest tak naprawdę wariacją Androida, który pozwala pracować w nieco innym stylu. Co charakteryzuje ten system, to wielozadaniowość i mnogość okienek wyświetlanych na ekranie. Aplikacje zatem nie będą musiały pracować w trybie pełnoekranowym, a będzie można je zmniejszać do wielkości okienek – tak jak proponują niektórzy producenci w swoich smartfonach m.in. LG. Sam system przypomina również w wyglądzie Windowsa, niemniej nie zrażajcie się z tego powodu – to tylko powierzchowność, która nie przekłada się na taką samą wydajność.

 

Remix OS 2.0 pojawił się w stabilnej wersji na Nexusa 9 oraz Nexusa 10. Przed przystąpieniem do instalacji systemu, zapoznajcie się z instrukcją flashowania, by całość przebiegła bez kłopotów.

 

POBIERZ Remix OS 2.0 dla Nexusa 9

 

POBIERZ Remix OS 2.0 dla Nexusa 10

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.