HTC-10-Renders-KK-10

HTC 10 już na dniach zostanie oficjalnie zapowiedziane, a zdecydowani kupujący będą mogli dorwać go w swoje ręce za równowartość kilkuset dolarów. Nowa nazwa, nowy Sense UI, świeży Android i mocna specyfikacja – recepta na sukces? O tym przekonamy się za parę dni. Dziś natomiast możemy pobrać oryginalne tapety. Jest z czego wybierać!

 

Jakiś czas temu już był przeciek do Sieci tapet z HTC 10, była to jednak skromna galeria i ograniczała się raptem do kilku sztuk. Teraz natomiast zostało ona rozszerzona aż do 20 propozycji, a zatem jest co przeglądać. Tła są zróżnicowane i od całkiem „material design” przejdziemy w styl abstrakcji, by zakończyć na klasycznym podejściu. Zobaczcie je zresztą sami.

 

 

Zdjęcia są wysokiej rozdzielczości i, jak sami się przekonacie, jeśli spróbujecie, naprawdę świetnie prezentują się na ekranie smartfonu. Jeśli nie chce Wam się zapisywać każdej sztuki osobno, możecie kliknąć tutaj zdobywając wszystko za jednym razem.

 

A czy widzieliście już biały wariant HTC 10?

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.