meizu pro 6 oficjal

Meizu Pro 6 zostanie oficjalnie zapowiedziany już na dniach. Jak na razie wiemy, że smartfon będzie urządzeniem o dużych rozmiarach, a specyfikacją techniczną nie ustąpi innym, tegorocznym flagowcom. Co go jednak wyróżni to ilość diod LED – takiej wartości nie znajdziemy w konkurencji!

 

Chiński producent postanowił w swoim flagowym modelu na rok 2016 zamontować aż 10 diod doświetlających LED. Jest to nawet aż pięciokrotnie więcej niż w przypadku innych smartfonów z górnej półki na rynku. Na zdjęciu widzimy okrąg znajdujący się pod aparatem – wygląda więc na to, że cała moc świetlna pochodzić będzie właśnie z niego. Smartfon pojawić się ma z 5,7-calowym ekranem, a zatem bryła urządzenia winna być na tyle duża, by diody LED ładnie się wkomponowały.

 

Brzmi obiecująco. Czyżby zdjęcia wykonywane przy słabym oświetleniu bądź nawet nocą nareszcie zdały egzamin z jakości? Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia zastosowanej matrycy aparatu. Myślę jednak, że decydując się na taki krok Meizu nie zbagatelizuje fotograficznego aspektu. Zapowiedź smartfonu już 13 kwietnia, dzień po HTC 10.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.