tl-htc

HTC 10 to nie tylko flagowiec, który zapowiada się na cyferkowego potwora. To przecież cała magiczna otoczka związania z autorskim interfejsem tajwańskiego producenta, jakim jest Sense. Najnowsza odsłona tej nakładki ma wprowadzić kilka interesujących funkcji, a jej wygląd już teraz możecie zobaczyć. I ocenić, jak Wam się podoba.

 

HTC Sense 8 to najnowsza nakładka producenta na Androida. Wielu użytkowników uważa, że Sense jest jedną z najpiękniejszych jakie są dostępne na system z robocikiem i nawet nie pomyśli o zastosowaniu launchera ze Sklepu Play. Co zatem wniesie nam wersja numer 8? Twórcy chwalą się możliwością swobodnego rozmieszczania ikon oraz widżetów na pulpitach. Ponadto będzie można je swobodnie modyfikować, wedle naszego uznania.

 

 

Niestety jest to nowość wyłącznie w świecie producenckich nakładek – takie propozycje jak Nova Launcher potrafią to od dawna. Czy jest się zatem czym chwalić? Patrząc na powyższe zrzuty ekrany myślę, że tak. Jak dla mnie kompozycje przedstawione na tych pulpitach są naprawdę genialne. To tylko pokazuje, że wystarczy dobry pomysł i parę podstawowych funkcji, by z niczego zrobić coś naprawdę przyciągającego oko.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.