Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie gry i aplikacje. Są to tytuły, których cena spadła o ponad 50% w stosunku do normalnej wartości. Średnia ocen jest dla każdej gry wysoka, ponieważ najniższa wynosi 4,0. Zresztą zobaczcie je poniżej:

     
  • SunVox – 13,86 zł. To najbardziej potężna aplikacja do tworzenia muzyki na Androida i nie tylko. Ten modularny syntezator znajdziecie też na Windowsa, Linuxa, OSX czy iOS).
  • Minecraft: Story Mode – 2,5 zł. Przeżyj przygodę życia w świecie Minecrafta. Twoje decyzje będą miały wpływ na historię, którą przeżyjesz.
  • Regulacja dźwięku + – 3,47 zł. Aplikacja pozwala ci na pełną kontrolę dźwięku przy użyciu wielu kontrolek i ustawień. Zawiera elastyczne presety, blokadę głośności, w pełni interaktywne widżety oraz masę innych, użytecznych funkcji.

 
Od siebie mogę szczególnie polecić ostatnią aplikację. Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne, google play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.