Sega granie we mgle

Promocja na gry Sega w Google Play

Aplikacje

Część osób miała okazję zapoznać się jakiś czas temu z artykułem z serii Androidowy Kącik Oszczędnościowy, w którym zaprezentowałem listę wybranych gier i aplikacji w promocyjnych cenach. W związku z dość mieszanymi komentarzami, aktualnie przygotowuję nową wersję tej serii, w której postaram się nanieść zaproponowane przez Was pomysły i rady. W związku z tym, że jednak przyjdzie na powrót tych artykułów trochę poczekać, postanowiłem, że na razie w przypadku większych promocji będę publikował je w formie news-ów.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

SEGA poinformowała, że do 31 października dwie gry dostępne w Google Play będą przecenione. Sonic CD z pięciu dolarów został przeceniony do 7,86 PLN, a Football Manager 2012 z dziesięciu dolarów do 19,69 PLN!

Gry możecie pobrać klikając poniżej w linki:

Sonic CD

Football Manager 2012

 Źródło: DroidGames


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x