Część osób miała okazję zapoznać się jakiś czas temu z artykułem z serii Androidowy Kącik Oszczędnościowy, w którym zaprezentowałem listę wybranych gier i aplikacji w promocyjnych cenach. W związku z dość mieszanymi komentarzami, aktualnie przygotowuję nową wersję tej serii, w której postaram się nanieść zaproponowane przez Was pomysły i rady. W związku z tym, że jednak przyjdzie na powrót tych artykułów trochę poczekać, postanowiłem, że na razie w przypadku większych promocji będę publikował je w formie news-ów.

SEGA poinformowała, że do 31 października dwie gry dostępne w Google Play będą przecenione. Sonic CD z pięciu dolarów został przeceniony do 7,86 PLN, a Football Manager 2012 z dziesięciu dolarów do 19,69 PLN!

Gry możecie pobrać klikając poniżej w linki:

Sonic CD

Football Manager 2012

 Źródło: DroidGames
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.