android-n-update-hero-1200-80

Konferencja Google I/O już w przyszłym miesiącu. Na niej poznamy oczywiście wyczekiwanego Androida N, czyli najnowszą wersję systemu z robocikiem, którą w wersji BETA mogą testować użytkownicy urządzeń z linii Nexus. Jeśli nie potraficie się doczekać premiery, a następnie aktualizacji dla swojego smartfonu, koniecznie sprawdźcie ten launcher!

 

N Launcher jest aplikacją, która w świetny sposób naśladuje launcher znajdujący się w najnowszym Androidzie. Obsługuje on gesty, ukazuje powiadomienia, a możliwości personalizacji tego launchera przyćmią niejednego konkurenta. Aplikacja dostępna jest w Sklepie Play kompletnie za darmo. Jeśli jednak będziecie chcieli skorzystać z kilku dodatkowych opcji, należy zakupić N Launcher Prime za 16,64 zł.

 

 

Myślę, że sprawdzenie działania tej aplikacji nie wymaga wykładania z portfela tych kilkunastu złotych. Co więcej, najważniejsze funkcje znajdują się w wersji darmowej, którą można swobodnie używać na co dzień. Tak więc nie czekajcie zbyt długo i sprawdźcie jak N Launcher sprawuje się na Waszych smartfonach – POBIERZ.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.