HTC-10-M10

 

W najbliższy wtorek odbędzie się kluczowa dla HTC konferencja, na której poznamy ich flagowy model, od którego tak naprawdę może zależeć przyszłość firmy. Obecne dane dotyczące następcy One M9 wzbudzają mieszane uczucia, ale nowości, które zaraz poznacie mogą odmienić ten pogląd.

 

Tak oto do Sieci przedostało się zdjęcie, na którym ujrzymy gazetkę promocyjną jednego ze sklepów.

 

http://www.mobile01.com/userinfo.php?id=2774147

 

Tak, głównym urządzeniem na niej jest nasz tytułowy bohater, a oto specyfikacja, która została ujawniona:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz QuadHD;
  • Snapdragon 820;
  • 4 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci;
  • aparaty UltraPixel;
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • IP68.

 

Dokładnie ostatni punkt pokazuje, że Sony oraz Samsung będą mieli konkurenta od HTC. Wodoszczelny flagowiec od Tajwańczyków wydaje się mało realny, ale jeśli rzeczywiście firma zdecydowała się na taki krok to nie będziemy zaskoczeni. Jednak to nie koniec nowości, gdyż również na Twitterze ujawniono ciekawą informację:

 

 

Pierwszy smartfon z optyczną stabilizacją obrazu w przedniej kamerze. HTC rzeczywiście stawia na aparat i „10” może być idealnym modelem dla osób nagrywających siebie – przestaną pojawiać się drgania.

 

Jak już wspomniałem, premiera odbędzie się we wtorek i nie omieszkamy poinformować Was o wszelkich szczegółach, a także zdać relację z użytkowania tego smartfonu toteż piszcie w komentarzach, co byście chcieli wiedzieć na jego temat.

 

 

źródło: Twitter, Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.