To nie koniec premier od Huawei. Honor 5C na horyzoncie

Newsy

huawei

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jeśli myśleliście, że to już koniec premier od Huawei, to jesteście w błędzie. Na horyzoncie mamy jeszcze prezentację Huawei P9 Lite, a nie zapominajmy również o submarce Honor, która była synonimem sukcesu Huawei w zeszłym roku.

 

Za dużo plotek na temat następców Honor 7 i Honor 4C nie było, ale po cichu liczyliśmy, że te urządzenia ujrzą światło dzienne w kwietniu, i tak prawdopodobnie się stanie. O ile na temat Honor 8 próżno szukać większych wzmianek, o tyle na temat Honor 5C już nieco wiemy.

 

Jak zapewne pamiętacie, Honor 4C zadebiutował dokładnie rok temu, i wyposażony został w 5 calowy wyświetlacz HD, 2 GB RAM. Co ciekawe, według plotek, także w Honor 5C zobaczymy taką specyfikację. Smartfon ma jednak pojawić się z Androidem Marshmallow na pokładzie. Prawdopodobne jest także, że 5C będzie posiadał 13 megapikselowy aparat główny. Na temat specyfikacji wiemy niestety tylko tyle. W kuluarach mówi się, że Honor 5C ma być lepiej wykonany od 4C, co jest bardzo dobrą wiadomością.

 

Honors-alleged-Honor-5C-teaser_1

 

Kiedy możemy spodziewać premiery? Huawei na 13 kwietnia przygotowało konferencję, więc bardzo prawdopodobne, że właśnie wtedy – byłoby to także zgodne z naszymi przypuszczeniami.

 

Źródło: własne, androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x