To nie koniec premier od Huawei. Honor 5C na horyzoncie

1 minuta czytania
Komentarze
huawei

Jeśli myśleliście, że to już koniec premier od Huawei, to jesteście w błędzie. Na horyzoncie mamy jeszcze prezentację Huawei P9 Lite, a nie zapominajmy również o submarce Honor, która była synonimem sukcesu Huawei w zeszłym roku.

Za dużo plotek na temat następców Honor 7 i Honor 4C nie było, ale po cichu liczyliśmy, że te urządzenia ujrzą światło dzienne w kwietniu, i tak prawdopodobnie się stanie. O ile na temat Honor 8 próżno szukać większych wzmianek, o tyle na temat Honor 5C już nieco wiemy.

Jak zapewne pamiętacie, Honor 4C zadebiutował dokładnie rok temu, i wyposażony został w 5 calowy wyświetlacz HD, 2 GB RAM. Co ciekawe, według plotek, także w Honor 5C zobaczymy taką specyfikację. Smartfon ma jednak pojawić się z Androidem Marshmallow na pokładzie. Prawdopodobne jest także, że 5C będzie posiadał 13 megapikselowy aparat główny. Na temat specyfikacji wiemy niestety tylko tyle. W kuluarach mówi się, że Honor 5C ma być lepiej wykonany od 4C, co jest bardzo dobrą wiadomością.

Honors-alleged-Honor-5C-teaser_1

Kiedy możemy spodziewać premiery? Huawei na 13 kwietnia przygotowało konferencję, więc bardzo prawdopodobne, że właśnie wtedy – byłoby to także zgodne z naszymi przypuszczeniami.

Źródło: własne, androidheadlines

Motyw