TWRP dla Xiaomi już dostępne! Szereg możliwości przed posiadaczami

Newsy

Xiaomi Redmi Note 3 oficjalnie.jpgsadlkasnd

Z pewnością ucieszą się Ci, którzy lubią modyfikować swoje smartfony i nie przeraża ich zabawa ze zmienianiem ROMów. Właśnie na urządzenia chińskiego producenta pojawiło się oprogramowanie, które nie tylko świetnie się do tego sprawdza, ale oferuje również wiele innych możliwości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

TWRP, czyli Team Win Project Recovery właśnie pojawiło się na Xiaomi Redmi Note 3. Jest to jeden z najchętniej kupowanych modeli tego producenta, łączący w sobie duży wyświetlacz oraz niezłą specyfikację techniczną za niewielkie pieniądze (jeśli jednak zastanawiacie się teraz nad kupnem, poleciłbym zerknąć na wersję PRO). Zainteresowani wiedzą, że dzięki temu oprogramowaniu jesteśmy w stanie przeprowadzić wipe, zrobić backup systemu czy po po prostu zaktualizować Androida. Obsługa jest dziecinnie prosta, a każde działanie wymaga potwierdzenia – nic więc nie zrobimy „przypadkowo”.

 

Aby zaopatrzyć się w TWRP na Redmi Note 3, kliknijcie tutaj. Pamiętajcie oczywiście o konieczności odblokowania bootloadera w swoim smartfonie oraz o zalecanym backupie danych.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x