talkband 3

 

Niby pogłoski o następcy Huawei TalkBand 2 pojawiały się w sieci, ale nie myśleliśmy, że już dziś, wraz z premierą Huawei P9 oraz P9 Plus przyjdzie nam ujrzeć opaskę Huawei TalkBand 3. A jednak. Jest nieco ładniej i bardziej stylowo, no i przede wszystkim nadal mamy do czynienia z urządzeniem hybrydowym.

 

Oczywiście prócz funkcji opaski, TalkBand 3 może pracować także jako słuchawka bluetooth. TalkBand 3 został wyposażony w wyświetlacz PMOLED o rozdzielczości 80 x 128 pikseli. Ekran jest także pokryty szkłem Gorilla Glass, a całość ma certyfikat IP57 (odporność przed wodą i kurzem). Standardowo urządzenie może zliczać nasze kroki, monitorować sen, czy też liczyć spalone kalorie. Gdy ktoś do nas zadzwoni, wystarczy wyjąć ją z koperty, a następnie włożyć do ucha – tak spełnia swoje zadanie jako słuchawka bluetooth.

 

talkband 3 2

 

Co ciekawe, TalkBand 3 będzie dostępny w trzech wersjach – Classic, Active i Elite . Wersja Classic będzie wyposażona w skórzany pasek, opcja Active w gumowy, a TalkBand 3 Elite, jak możecie się spodziewać, będzie posiadał bransoletę wykonaną ze stali nierdzewnej. Ich ceny, to następująco: Classic – 199 euro, Active – 169 euro, Elite – 249 euro.

 

Źródło: huawei, twitter, gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.