Odmiana Xiaomi Mi 5 z zakrzywionym ekranem i świetnymi parametrami nadchodzi?

Newsy

Xiaomi Mi Edge

 
Technologia zagiętego wyświetlacza, powoli zaczyna się przyjmować na rynku. Pod względem estetycznym modele z zakrzywionym ekranem prezentują się wyśmienicie, jednak póki co, żadna firma nie potrafiła ich należycie wykorzystać. Mowa oczywiście o użyteczności takich rozwiązań.
 
Ostatnio pisaliśmy, że Huawei ma w przygotowaniu urządzenie z zagiętym ekranem, które nie będzie przypominało Galaxy S7 Edge od Samsunga. Co więcej, telefon ten ma być drugą generacją serii Mate S. Ponadto na rynku już jest przykładowo vivo Xplay 5.
 
Teraz docierają do nas informacje, które potwierdzają zainteresowanie Xiaomi takimi smartfonami. Według przecieków, Xiaomi Mi 5S oraz Mi Note 2 mają posiadać zagięte ekrany. Ponadto dowiadujemy się, że ten pierwszy ma również cechować się Force Touch’em, ultrasonicznym skanerem linii papilarnych i podwójną kamerą. Specyfikacja ma być „flagowa”. Premiera urządzenia wskazywana jest na sierpień. Z kolei Mi Note 2 ma posiadać procesor Snapdragon 820, 5,7-calowy ekran i ceramiczną obudowę. Co ciekawe, wyświetlacz obu telefonów podobno będzie zakrzywiony tylko z jednej strony, jak w przypadku Galaxy Note Edge. Może warto się zatem wstrzymać z ewentualnym zakupem Xiaomi Mi 5?
 
źródło: androidheadlines

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x