samsung galaxy s7 edge krawedz

 
Premiera Galaxy S7 i S7 Edge wzbudziła wiele emocji. Część fanów jest zachwycona, krytycy z kolei zarzucają firmie nudę i brak wyraźnych zmian we flagowcach. Chcąc zadowolić potencjalnych klientów, spółka w całej Europie stara się dodawać do urządzeń różnego rodzaju bonusy.
 
Galaxy-Game-Pack-01
 
Przykładowo w Polsce, osoby które zamówiły urządzenia w przedsprzedaży otrzymały Gear VR gratis. Dodatkowo klienci dostali rok ubezpieczenia na wyświetlacz, przedłużenie gwarancji do 3 lat od momentu zakupu oraz możliwości odkupu flagowca za rok. Jednak to nie koniec atrakcji jakie firma przygotowała dla potencjalnych nabywców, co skutkuje w rekordowej sprzedaży serii Galaxy.
 
Galaxy-Game-Pack-02
 
Użytkownicy Galaxy S7 i S7 Edge mogą wejść w sekcję Galaxy Game Pack w Galaxy Apps, aby ściągnąć 16 gier. Są one co prawda darmowe także dla innych użytkowników konkurencyjnych smartfonów w Google Play, jednak Samsung oferuje bonusy w samych aplikacjach, które są warte zazwyczaj kilka dolarów. Przykładowo w Hearthstone: Heroes od Warcraft otrzymacie 3 paczki kart za darmo, a w Badland odblokujecie tryb multiplayer od razu. Więcej szczegółów znajdziecie w zamieszczonych grafikach.
 
Jak widać Samsung robi co może, aby jeszcze bardziej podnieść sprzedaż flagowców.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.