[Film] LG G5 kontra Samsung Galaxy S7 – test aparatów największych konkurentów

Newsy

lg g5 samsung galaxy s7 zdjecia aparat filmy porownanie test

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W zeszłym roku to LG G4 z Samsungiem Galaxy S6 walczyli o miano smartfonu, który robi najlepsze zdjęcia i kręci najlepsze filmy. W tym roku koreańskie również firmy stają naprzeciw siebie ze swoimi najnowszymi flagowcami, aby zmierzyć się w pojedynku na aparaty.

 

LG w G5 wprowadziło wiele rewolucji i nie ominęły one aparatu. Tak oto z tyłu znajdziemy dwa moduły, które zainteresują fanów zdjęć szerokokątnych. Z kolei Galaxy S7 może pochwalić się bardzo szybkim ustawianiem ostrości i dynamicznymi korekcjami w filmach. W takim razie który jest lepszy? Sprawdźmy:

 

 

Jeśli spojrzymy na komentarze pod tym filmem to werdykt może być jeden: Samsung ma lepszy główny aparat, a LG przedni. Największą bolączką G5 są zdjęcia w pomieszczeniach słabo oświetlonych czy też na zewnątrz, w nocy. Z kolei Galaxy S7 nie może pochwalić się szerokokątnym obiektywem, który w przypadku konkurenta robi wrażenie – szczególnie jeśli chcemy uwiecznić krajobraz.

 

Jednak jaka jest Wasza opinia? Obecnie kończymy testować flagowca Samsunga i z pewnością nie jest to smartfon pozbawiony wad, a niedługo do naszej redakcji dotrze LG G5, ale na ten moment który z tych dwóch telefonów jest lepszy?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x