ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Bateria w LG G5 jeszcze słabsza, niż myśleliśmy?

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
lg g5 oficjalnie grafika

Jeśli macie w planach zakup LG G5, to z pewnością interesuje Was, jak ten flagowiec, a raczej jego bateria radzi sobie podczas codziennego użytkowania. Ładowanie smartfona raz dziennie to już uciążliwa sprawa, a według pierwszych użytkowników LG G5… to może być Waszym najmniejszym problemem.

Uzytkownicy forum Androidcentral skarżą się, że smartfon ma strasznie duże zapotrzebowanie na energie. Dla przykładu, użytkownik Underwhere informuje, że w niecałą godzinę jego smartfon utracił 19% baterii, a podczas dłuższego użytkowania zauważył utratę energii na poziomie 5% co 15 minut. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że nowy smartfon może mieć większe zapotrzebowanie na prąd, gdyż go wtedy konfigurujemy – dlatego do tych wiadomości radzimy podejść z lekkim dystansem.

Niemniej jednak nie są to pierwsze wzmianki o słabej baterii w G5. O podobnych przypadłościach pisaliśmy dla Was w zeszłym miesiącu, a podobne wnioski pojawiły się na takich portalach jak GSMArena, czy Android Police. Z drugiej strony, nie oczekujmy cudów od akumulatora o pojemności 2800 mAh.

Źródło: androidcentral

Sprawdź najnowsze wpisy