[Film] Hugo Barra rozbiera „swojego” smartfona – Xiaomi Mi5 w szczegółach od środka

Newsy

scratch test mi5 xiaomi

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Filmy pokazujące jak dane urządzenie jest złożone coraz częściej uzmysławiają nam, że mamy do czynienia ze smartfonami „jednorazowymi”. Naprawy pozagwarancyjne mijają się z celem, gdyż zazwyczaj obudowy wykonane z jednego płata materiału sprawiają wiele problemów. Jednak jak to wygląda w przypadku Xiaomi i ich najnowszego flagowca?

 

Nietypowo, na tego typu filmie w przypadku Mi5 pojawia się również postać znana bardzo dobrze fanom Androida, a więc tak oto śrubokręt w swoje dłonie wziął sam Hugo Barra – obecnie wysoko postawiona osoba w Xiaomi. Tak oto zobaczcie jak wygląda chiński hit tegorocznych targów Mobile World Congres od środka:

 

 

Tak oto powyższe nagranie pochodzi z indyjskiej premiery Mi5 i przez pół godziny możemy przyglądać się jak jest zbudowany ten smartfon. Przyczepić się można do nagrywania telewizora, co jest lekko mówiąc dziwnym zabiegiem, ale zostawmy to z boku. Skoro sam wiceprezes firmy zabiera się do rozbiórki własnego urządzenia to może oznaczać, że dany telefon jest prosty w serwisowaniu, prawda? Tak też to wygląda.

 

Jednak czy dojrzeliście coś ciekawego w powyższej rozbiórce? Można się przyczepić do metod montażu zastosowanych przez Xiaomi?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x