Kolejne szlify Usług Google Play

Newsy

Google-Play-Serives-logo-694x390

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Koncern Google stopniowo stara się wprowadzać nowe trendy do swojego systemu Android. Po tym jak zmiany wprowadzono w obrębie systemu operacyjnego i sklepu Play przyszła pora na uaktualnienie designu pozostałych elementów pakietu Usług Google Play. Choć chyba nikt nie zarzucał firmie, że ikonki pakietu usług w jakikolwiek sposób odstają od tego co widzimy w całym systemie, to właśnie na ich zmianę zdecydowało się Google. Nowy design przygotowano dla:

 

  • Sklepu Play
  • Filmy Google Play
  • Muzyka Google Play
  • Gry Google Play
  • Książki Google Play
  • Wiadomości Google Play

 

play services

 

Nowe ikonki cechują się zdecydowanie wyraźniejszym podkreśleniem usługi jakiej dotyczą. Zmiany mają być stopniowo w najbliższych tygodniach udostępniane wszystkim użytkownikom wspomnianych usług. Jak to zwykle w przypadku Google bywa nie należy się dziwić jeśli jedno z naszych urządzeń dostanie je wcześniej, a inne ze znacznym opóźnieniem. Jak oceniacie nowe ikonki?

 

Źródło:Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x