lg g5 drawer lista aplikacji home ux 4.0

 

Podczas premiery LG G5, jednego z najbardziej innowacyjnych smartfonów tego roku, wiele osób zwróciło uwagę na brak jakże ważnego dla wielu osób elementu Androida, który wpływa na czytelność systemu jak i komfort użytkowania. Oczywiście mowa o liście aplikacji, do której skrót znowu może znaleźć się na pulpicie.

 

Tak oto Koreańczycy zaktualizowali swoją aplikację „Home” (wydanie 4.0), w której popularny i dla wielu niezbędny drawer wraca na swoje miejsce, co też powinno ucieszyć użytkowników LG G5. Jednak, jeśli dobrze pamiętacie, lista aplikacji w standardzie w tym smartfonie również jest dostępna, ale jedynie w trybie uproszczonym, który zabiera inne użyteczne funkcje Androida. Co ciekawe, najnowszy drawer od LG nie jest wzorowany na Material Design, a przypomina nurt nazwany przez Google jako Holo, co też możecie ujrzeć na początku newsa.

 

Zainteresowani Home 4.0 mogą zajrzeć do SmartWorld (Klik!) lub ściągnąć tę aplikację bezpośrednio z poniższego linku: Klik!

 

Jednak jak ostatecznie oceniacie postępowanie LG w tej sprawie? Podoba Wam się ten ruch czy też lepiej, żeby użytkownicy G5 zdecydowali się zainstalować chociażby Nova Launcher, który to program 1 kwietnia również przypomniał wygląd Androida sprzed kilku wydań.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.