ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Do pobrania] LG po fali krytyki przywraca listę aplikacji do swojej nakładki, ale nie bezpośrednio

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
lg g5 drawer lista aplikacji home ux 4.0

Podczas premiery LG G5, jednego z najbardziej innowacyjnych smartfonów tego roku, wiele osób zwróciło uwagę na brak jakże ważnego dla wielu osób elementu Androida, który wpływa na czytelność systemu jak i komfort użytkowania. Oczywiście mowa o liście aplikacji, do której skrót znowu może znaleźć się na pulpicie.

Tak oto Koreańczycy zaktualizowali swoją aplikację „Home” (wydanie 4.0), w której popularny i dla wielu niezbędny drawer wraca na swoje miejsce, co też powinno ucieszyć użytkowników LG G5. Jednak, jeśli dobrze pamiętacie, lista aplikacji w standardzie w tym smartfonie również jest dostępna, ale jedynie w trybie uproszczonym, który zabiera inne użyteczne funkcje Androida. Co ciekawe, najnowszy drawer od LG nie jest wzorowany na Material Design, a przypomina nurt nazwany przez Google jako Holo, co też możecie ujrzeć na początku newsa.

Zainteresowani Home 4.0 mogą zajrzeć do SmartWorld (Klik!) lub ściągnąć tę aplikację bezpośrednio z poniższego linku: Klik!

Jednak jak ostatecznie oceniacie postępowanie LG w tej sprawie? Podoba Wam się ten ruch czy też lepiej, żeby użytkownicy G5 zdecydowali się zainstalować chociażby Nova Launcher, który to program 1 kwietnia również przypomniał wygląd Androida sprzed kilku wydań.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy