RollerCoaster Tycoon i inne gry od Atari pojawią się w Google Play

Aplikacje

Parę dni temu informowaliśmy na portalu o tym, że Rockstar zamierza wydać androidową wersję GTA Vice City. Teraz zaś dowiedzieliśmy się, że kolejny producent zamierza również wydać stare już, ale świetnie przygotowane i lubiane gry na Androida.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Firma Atari jest zapewne znana wszystkim graczom. Stworzyła tytuły, które bez wątpienia można nazwać już klasykami, a które sprzedawały się w milionach egzemplarzy (co na dawne czasy było ogromnym osiągnięciem). Koncern postanowił, że na rynek trafią na początek: RollerCoaster Tycoon (1 kwartał 2013 roku; symulator wesołego miasteczka) oraz Dungeons & Dragons: Warbands (w planach, data premiery nie jest jeszcze znana; turowa strategia osadzona w świecie Forgotten Realm z trybem multiplayer).

Konferencja Atari ma mieć miejsce 1 listopada. Wtedy też mają zostać podane do wiadomości szczegółowe informacje.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x