RollerCoaster Tycoon i inne gry od Atari pojawią się w Google Play

Cezary Zapała Aplikacje 2012-10-28

Parę dni temu informowaliśmy na portalu o tym, że Rockstar zamierza wydać androidową wersję GTA Vice City. Teraz zaś dowiedzieliśmy się, że kolejny producent zamierza również wydać stare już, ale świetnie przygotowane i lubiane gry na Androida.

Firma Atari jest zapewne znana wszystkim graczom. Stworzyła tytuły, które bez wątpienia można nazwać już klasykami, a które sprzedawały się w milionach egzemplarzy (co na dawne czasy było ogromnym osiągnięciem). Koncern postanowił, że na rynek trafią na początek: RollerCoaster Tycoon (1 kwartał 2013 roku; symulator wesołego miasteczka) oraz Dungeons & Dragons: Warbands (w planach, data premiery nie jest jeszcze znana; turowa strategia osadzona w świecie Forgotten Realm z trybem multiplayer).

Konferencja Atari ma mieć miejsce 1 listopada. Wtedy też mają zostać podane do wiadomości szczegółowe informacje.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

 • since

  Swietna informacja . Dla mnie bomba. Chciałbym zobaczyć tez kiedyś porty najlepszych NFSów od EA. Jest wiele starych gier które biją 99% shitu dostępnego w Google Play. Bo w GP gier jest wiele ale dobrych bardzo mało.

 • exizu

  RCT \o/
  You make my day

 • chicken78
 • jacko90

  Super!
  Kilka ładnych lat temu zagrywałem się w RollerCoaster Tycoon 🙂
  Niestety nie wyobrażam sobie grania w tę pozycję na małym ekranie telefonu- czas nabyć tablet (nie, nie specjalnie dla RCT).

 • danielbudyn

  TDU i bede w niebo wziety !!

  • since

   Chyba nie tylko Ty ale obawiam się że jeszcze telefony nie pociągną TDU. Oby tylko TDU nie spaprali jak TDU2 na PC.x