Parę dni temu informowaliśmy na portalu o tym, że Rockstar zamierza wydać androidową wersję GTA Vice City. Teraz zaś dowiedzieliśmy się, że kolejny producent zamierza również wydać stare już, ale świetnie przygotowane i lubiane gry na Androida.

Firma Atari jest zapewne znana wszystkim graczom. Stworzyła tytuły, które bez wątpienia można nazwać już klasykami, a które sprzedawały się w milionach egzemplarzy (co na dawne czasy było ogromnym osiągnięciem). Koncern postanowił, że na rynek trafią na początek: RollerCoaster Tycoon (1 kwartał 2013 roku; symulator wesołego miasteczka) oraz Dungeons & Dragons: Warbands (w planach, data premiery nie jest jeszcze znana; turowa strategia osadzona w świecie Forgotten Realm z trybem multiplayer).

Konferencja Atari ma mieć miejsce 1 listopada. Wtedy też mają zostać podane do wiadomości szczegółowe informacje.

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.