lg-g5-always-on

Marzy Wam się funkcja Always On, ale nie chcecie specjalnie dla niej zmieniać swojego smartfonu na najnowsze propozycje Samsunga bądź LG? Nic straconego! Jak mawiają: nie przyjdzie góra do Mahometa, to Mahomet przyjdzie do góry. A brak nowości w starszych modelach można szybko załatać aplikacją. Oto i ona!

 

Zarówno Samsung Galaxy S7, jak i LG G5 wprowadzają na rynek tryb Always On. To ni mniej ni więcej, jak nieustanne, delikatne podświetlenie ekranu ukazujące godzinę, powiadomienia czy też kalendarz. Jeśli jednak chcielibyście wypróbować tę funkcję w swoich starszych smartfonach, nic trudnego. W Sklepie Play pojawiła się odpowiednia aplikacja.

 

Program zwie się Always On Display From S7 G5 i jest w pełni darmowy. Warto sprawdzić, gdyż charakteryzuje go mnoga liczba ustawień. Niestety, nie wszystko jest takie kolorowe jak mogłoby się wydawać. Domyślacie się o czym mowa? Tak, aplikacja drenuje nieco baterii. Ale o tym jak wiele, to powiedzą już Wam własne smartfony.

 

POBIERZ

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.