nova-launcher-icon

Mówisz „zainstaluj sobie launcher”, myślisz „wybierz Nova Launcher”. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji tego typu, mająca wielu zwolenników i wdrażająca coraz to lepsze usprawnienia. Tak jak i tym razem. Aktualizacja Nova Launcher nie tylko wprowadza świeże poprawki, ale również rozwinięty tryb nocny!

 

Nova Launcher w najnowszej aktualizacja wprowadza świetną rzecz. Jest nią tryb nocy, który bazując na godzinie automatycznie zmieni kolor motywu na ciemny. Może to robić na trzy sposoby: a) opierając się na systemowej godzinie, b) czerpiąc dane z lokalizacji GPS, c) być ustawiony zawsze na ciemnym motywie. Jakie dokładnie składowe interfejsu ulegają zmianie? Pasek wyszukiwania Google, siatka aplikacji oraz foldery na pulpicie.

 

Oprócz wyżej wspomnianego trybu nocnego, wprowadzono również modyfikację paska wyszukiwania oraz poprawiono wcześniej zgłoszone błędy. Muszę nadmienić, że wszystkie te nowości znajdują się w Nova Launcher 4.3 beta2. Jeśli zatem chcecie ją zaktualizować, a nie należycie do beta-testerów kliknijcie tutaj. Z kolei, jeśli pragniecie od razu uruchomić tryb nocy pobierzcie plik apk stąd.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.