StreetParty Wireless – mobilny i kompaktowy głośnik

Newsy

W końcu został wyprodukowany głośnik stworzony dla ulicznych DJ-ów. StreetParty Wireless to urządzenie, które wykorzystuje bogatą bibliotekę multimediów jakie skrywają w sobie karty pamięci w urządzeniach przenośnych. Producent, firma Gear4 zauważył, że smartfony nie pozwalają na uzyskanie dobrej jakości dźwięku, stąd też pomysł na taki głośnik, który możemy wykorzystać nie tylko jadąc autobusem, ale i również przemieszczając się po domu czy też wyjeżdżając na piknik.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

StreetParty Wireless współpracuje z każdym urządzeniem, które posiada moduł Bluetooth 3.0 lub można połączyć za pomocą przewodu (posiada wejście 3.5 mm). Dodatkowo w zestawie znajdziemy kabelek, który pozwala na liniowe podłączenie tego modelu z innymi głośnikami. Producent wyposażył je również w wbudowany mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów. W głośniku znajduje się też bateria litowo-jonowa, która pozwala na 8 godzin ciągłego słuchania muzyki.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x