W końcu został wyprodukowany głośnik stworzony dla ulicznych DJ-ów. StreetParty Wireless to urządzenie, które wykorzystuje bogatą bibliotekę multimediów jakie skrywają w sobie karty pamięci w urządzeniach przenośnych. Producent, firma Gear4 zauważył, że smartfony nie pozwalają na uzyskanie dobrej jakości dźwięku, stąd też pomysł na taki głośnik, który możemy wykorzystać nie tylko jadąc autobusem, ale i również przemieszczając się po domu czy też wyjeżdżając na piknik.

StreetParty Wireless współpracuje z każdym urządzeniem, które posiada moduł Bluetooth 3.0 lub można połączyć za pomocą przewodu (posiada wejście 3.5 mm). Dodatkowo w zestawie znajdziemy kabelek, który pozwala na liniowe podłączenie tego modelu z innymi głośnikami. Producent wyposażył je również w wbudowany mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów. W głośniku znajduje się też bateria litowo-jonowa, która pozwala na 8 godzin ciągłego słuchania muzyki.

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.