Huawei P9 tuż przed premierą – grafika prasowa zdradza cały tył urządzenia

Newsy

huawei-p9-out-in-march

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W środę oficjalnie poznamy nową broń z portfolio Huawei, a więc trzeciej największej siły na mobilnym rynku. Od modeli z serii P9 oczekujemy sporo, gdyż poprzednicy, szczególnie odmiana Lite, trochę namieszali wśród ugruntowanych konkurentów. Jak będzie tym razem? Obecnie można mieć mieszane uczucia.

 

Niewiele osób uznaje design P9 za ładny czy też emocjonujący. Jest typowy dla chińskich firm, dla niektórych nawet tradycyjny dla Apple, ale oczywiście to kwestia gustu. Niemniej jednak dotychczasowe grafiki z jakimi obcowaliśmy nie oddawały designu P9 tak jak to robi następujący obraz:

 

huawei p9 grafika prasowa tyl

 

Po raz kolejny mamy potwierdzenie pojawienia się loga Leici, ale także nie mamy wątpliwości, że pojawi się laserowy autofocus. Sam wyróżniający się pasek może przypominać ten z Nexusa 6P, który wywołuje mieszane uczucia, ale ewidentnie można się do niego przyzwyczaić.

 

Problemem Huawei P9 może być wydajność w benchmarkach, a niestety „cyferki” w AnTuTu dla wielu mają ogromne znaczenie. Niemniej jednak miejmy nadzieję, że i pod tym względem w środę zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x