Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka prostych gier. Są to tytuły, których cena spadła aż o 67% w stosunku do normalnej ceny. Średnia ocen jest dla każdej gry wysoka, ponieważ najniższa wynosi 4,1. Zresztą zobaczcie je poniżej:
 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • The Great Fusion – 5,20 zł. Gra przygodowa z perspektywy trzeciej osoby, osadzona w roku 2022. Ludzie bogaci są coraz bogatsi, a biedni biedniejsi, prawo jest absurdalne. Max – genialny programista będzie musiał zmierzyć się ze zwariowanymi sytuacjami w tym smutnym świecie.
  • TA: Czerwony Kapturek – 3,48 zł. TA Czerwony Kapturek to urzekające gra przygodowa, której nie będzie chciał przegapić. Bogata grafika, „fajne” audio i efekty wizualne, oraz wspaniałe tło dodaje głębi tytułowi.
  • Doom & Destiny –  5,17 zł. Ten tytuł RPG zawiera magię, lochy, pizzę i żarty. Osadzona w świecie fantasy. Płacąc za grę nie uświadczysz reklam, ani mikropłatności.
  • Doom & Destiny Advanced – 5,17 zł. Jak twierdzą twórcy to zarazem sequel jak i prequel powyższego tytułu.

  • Knights of Pen & Paper 2 – 12,20 zł. Dziesięciopoziomowe lochy kryją tajemnice. Jak długo przetrwasz walkę w bossem? Przygotuj się na wciągającą grę turową, której grafika jest zrobiona w stylu retro.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne, google play

 

 
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.