ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Polski producent gier mobilnych podpisał umowę z Xiaomi! Sprawdźcie co to oznacza dla obu firm

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Timberman

 
W Google Play dostępnych jest wiele gier. Mamy tutaj także produkcje, które zostały zrobione lub wydane przez polskie studia, lecz niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Jednym z nich jest Digital Melody – polskie studio deweloperskie założone przez grupę znajomych. To oni stworzyli bardzo popularnego Timbermana. Drugą spółką jest Forever Entertainment, która skupia się w dużej mierze na grach mobilnych. Jest ona twórcą między innymi tytułów o Misiu Uszatku.
 
Co w takim razie łączy te dwie spółki i Xiaomi? Otóż Forever Entertainment podpisało umowę z Xiaomi na wydanie gry Timberman w Game Center firmy. Według oficjalnego komunikatu:
 
Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, iż 1 kwietnia 2016 została wydana specjalna wersja gry Timberman na platformie Xiaomi Game Center. Gra dostępna jest do pobrania za darmo i współpracuje z nową usługą płatnych reklam Xiaomi. Firma Xiaomi Inc. to jeden z największych producentów smartfonów na świecie. Aplikacja Xiaomi Game Center jest preinstalowana na każdym urządzeniu wyprodukowanym przez Xiaomi i ma aktualnie ponad 100 milionów aktywnych użytkowników.

 
Trzeba przyznać, że jest to niesamowita promocja polskiego tytułu na rynku chińskim. Oby tak dalej!
 
źródło: gpwinfostrefa, własne

Sprawdź najnowsze wpisy