Tak będzie wyglądał ASUS Zenfone 3? Pierwsze rendery, i coś o specyfikacji

Newsy

asus-zenfone-3

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Chyba wszyscy fani ASUSa czekali na pierwsze informacje o kontynuacji serii ZenFone. Nie ma się co dziwić, przecież w zeszłym roku to właśnie Zenfone 2 zrobił furore – a 4 GB RAM w smartfonie, który kosztował niecałe 1500zł mogło robić wrażenie. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze rendery Zenfone 3 – i mamy także kilka informacji na temat samej specyfikacji.

 

Urządzenie ma być wyposażone w port USB typu C oraz metalową obudowę. Jeśli ASUS się pokusi o zastosowanie metalowej konstrukcji, to będzie to z pewnością bardzo dobry krok, gdyż Zenfone 2 nie zachwycał wykonaniem. Smartfon ma być także wyposażony w skaner linii papilarnych.

 

asus-zenfone-3-11

 

Trzeba mieć jednak na względzie, że ASUS nie potwierdził oficjalnie Zenfone 3. Wszystko jednak wskazuje na to, że w trzecim kwartale tego roku prawdopodobnie go ujrzymy. Oby!

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x