Nowa gra Angry Birds! Promowanie zbliżającego się filmu uważam za rozpoczęte

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Aplikacje
angrry birds action

Pamiętacie jeszcze o tym, że już wkrótce w kinach pojawi się film Angry Birds? Opowiadać będzie oczywiście historię ptaków, a zwiastuny jakie możemy zobaczyć w Sieci mówią, że będzie to całkiem lekka i interesująca produkcja dla dzieci. Rovio nie chce, by ktokolwiek zapomniał o wybraniu się do kin, dlatego przygotował dla nas nową grę.

Angry Birds Action! to kolejny, świeży pomysł na rozgrywkę w świecie Wściekłych Ptaków. Wprowadzono nową perspektywę, zmieniono również zasady – tym razem zabawa będzie przypominała nam grę w pinballa. Naszym zadaniem jest takie pokierowanie ptakiem, by ten odbijając się od ścian zdołał zaliczyć jak najwięcej jajek. Jak w każdej produkcji Angry Birds jest kolorowo, grafika stoi na świetnym poziomie i mimo braku szturmu na świnki rozgrywka sprawia przyjemność.

Produkcja zawierać może w sobie różnorakie linki do stron, jak i mikropłatności. Rozgrywka może również kosztować nas pakiet internetu, dlatego należy zwracać na to uwagę. Wciąż jednak wydanie Angry Birds Action! kojarzy się wyłącznie z premierą filmu. Nie zmienia to jednak faktu, że ten rodzaj promowania jaki wybrał Rovio jest zdecydowanie lepszy niż zalewanie nas reklamami w starszych wydaniach.

POBIERZ GRĘ

źródło: Android Police

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy