Home Box to produkt firmy Overmax, który wykorzystując dostęp do internetu pozwala nam na oglądanie filmów, przeglądanie stron www, słuchanie muzyki i dostęp do telewizji cyfrowej z poziomu telewizora. Urządzenie oparte jest na systemie Android Ice Cream Sandwich i jak pisze producent:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

„Jego najważniejsze funkcje to:

-Tuner telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T

-Dostęp do Internetu (Wi-Fi lub po kablu)

-Odtwarzacz multimediów (zdjęcia, muzyka, filmy)

-Setki aplikacji możliwych do zainstalowania w pamięci 4GB urządzenia”.

Sterowanie Home Box’em odbywa się za pomocą pilota, na którego odwrocie znajduje się klawiatura QWERTY. Jak zatem widzimy, nabywając ten produkt możemy uzyskać prawdziwe centrum multimedialne, które działając na systemie Android pozwoli cieszyć się jego możliwościami także na dużym ekranie.

Źródło: informacja prasowa

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.