ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Każda z tych 12 gier została przeceniona aż o 67% w Google Play!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło kilka dni. Tym razem w przecenie znajdziecie aż 12 gier. Są to tytuły od Tin Man Games. Każdy z nich kosztuje 9,20 zł – 9,23 zł, czyli taniej o 67% w stosunku do normalnej ceny. Średnia ocen jest dla każdej gry wysoka, ponieważ najniższa wynosi 4,1. Zresztą zobaczcie je poniżej:
 

  • House Of Hell – interaktywna i fabularna gra osadzona w świecie fantasy. Drogą do zwycięstwa jest wybór odpowiednich ścieżek, znalezienie ekwipunku, unikanie pułapek oraz przetrwanie pojedynków.
  • Starship Traveller – kolejny fabularny tytuł, w którym nasz statek kosmiczny pojawia się po drugiej stronie czarnej dziury, w nieznanym świecie. Wcielasz się w rolę kapitana i od Ciebie zależy czy przetrwacie.
  • The Forest of Doom – gra, która jest „książkową opowiadanką”. Miejscem akcji jest Darkwood Forest.
  • Blood of the Zombies – kolejna „książkowa gra”, w której Gingrich Yurr szykuje armię zombie, aby zniszczyć świat. Twoim zadaniem jest go powstrzymać. Decyzje, które podejmiesz wpłyną na losy świata.
  • Caverns of the Snow Witch – wybierz się w podróż do północnej Allansii, aby pokonać śnieżną czarownicę w tej przygodowej grze. W kryształowych jaskiniach, zła wiedźma chce przywrócić epokę lodowcową. Dzielny łowca umiera w Twoich ramionach i powierza Ci kontynuowanie misji, od której zależą losy świata.
  • Island of the Lizard King – tytuł fantasy w formie książkowej ze wspaniałymi efektami wizualnymi.
  • Bloodbones – wyrusz w podróż, aby zemścić się na piracie Cinnabar, który zabił Twoich rodziców. Ponadto złoczyńca ten okupuje obszary morskie, uniemożliwiając zamorskie podróże. Musisz go powstrzymać!
  • To Be Or Not To Be – graj jako Hamlet i zemścij się za śmierć ojca lub wciel się w Ofelię i dokonuj odkryć naukowych. Możesz też wybrać Hamleta seniora i umrzeć na pierwszej stronie…
  • GA 11: Songs of the Mystics – wybierz się w podróż do odosobnionego Isla des Misticos. Jesteś córką Matki Ziemi. Poznajesz swoje przeznaczenie – wkrótce umrzesz. Czy możesz je zmienić dzięki mocy muzyki?
  • GA 12: Asuria Awakens – akcja dzieje się w mieście Casporur. Wysłannik z Orlandes zaginął. Twoim zadaniem jest wyjaśnić tę sytuację.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne, google play

Sprawdź najnowsze wpisy