ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oto Sense UI 8! Kilkanaście zrzutów ekranu pokazuje, że HTC stawia na prostotę

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc sense ui 7

Google wprowadzając Material Design chciało sprawić, że cały tworzony przez nich ekosystem się zjednoczy. Jednak nie wszyscy producenci mobilnych urządzeń z Androidem podążyło tym trendem. Okazuje się, że HTC chce nadrobić zaległości w swojej najnowszej, lubianej, ale dzisiaj przeciętnej nakładce.

Sense UI swoje lata świetności ma za sobą. To nie czasy Windows Mobile, gdy HTC pokazało, że mobilne Okienka mogą być przyjazne dla przeciętnego użytkownika. Jednak wróćmy do Androida. Niedługo swoją premierę będzie miał następca One M9, a wraz z nim nowe wydanie autorskiej nakładki Tajwańczyków. Będzie to – według oznaczeń – 8. odmiana Sense i okazuje się, że postawi ona na prostotę. Przekonać się możecie oglądając następujące zrzuty ekranu:

Powyższe grafiki pochodzą z Desire 825, a więc jednego z najnowszych smartfonów HTC. Możemy na nich dojrzeć, że powyższa nakładka nie jest jeszcze w finalnej wersji toteż ostatecznie możemy spodziewać się większych zmian, ale Tajwańczycy zdecydowanie „spłaszczyli” design Sense UI i to może się podobać.

Premiera HTC 10 coraz bliżej i o ile z zewnątrz można mieć mieszane odczucia, co do wyglądu to sam design Androida w tajwańskim wydaniu nie odstrasza. Jednak są gusta i guściki toteż dajcie znać w komentarzach co sądzicie o nowej wersji Sense?

źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy