kalkulator-560x293

Jak często korzystacie z kalkulatora? Raz dziennie? A może dwa razy w tygodniu? Czy tylko raz w miesiącu dokładnie podliczając wydatki? Nieważne jednak, ile razy to robicie, od teraz będziecie to mogli czynić z oficjalnym wsparciem Google’a. Kolejna aplikacja trafia właśnie do Sklepu Play.

 

W Google Play możemy już znaleźć kilka aplikacji od Google. Znane są one głównie użytkownikom czystego Androida bez nakładek producentów. Wśród nich znajdziemy m.in. świetny Zegar. Tym razem oferta jednak została powiększona o… Kalkulator! Tak, po tylu latach liczenia w pamięci bądź korzystania z przebajerowanych liczydeł producentów smartfonów można skorzystać z prostej i funkcjonalnej aplikacji prosto od Gigantów z Mountain View.

 

Co takiego potrafi ten kalkulator? Zapewne powiecie, że to co każdy inny. Warto jednak zaznaczyć jego prostotę w designie i intuicyjność obsługi – podstawowe działania obliczymy na ekranie głównym, a do bardziej skomplikowanych równań wystarczy wysunąć z prawego boku pomocne opcje. Dodatkowo warto nadmienić współpracę tego kalkulatora z Android Wear.

 

Jeśli zatem chcecie na własnej skórze sprawdzić, jak schludnie projektanci Google podeszli do sprawy – kliknijcie tutaj, by pobrać.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.