[Do pobrania] Samsung przedstawia alternatywę dla TouchWiza – Koreańczycy zaczynają eksperymentować i dobrze!

Aplikacje

samsung good lock touchwiz nakladka

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

TouchWiz lub też jak często określacie tę nakładkę: Lagwiz. Ma swoje wady i zalety, ale jednak przez lata przyjęło się kojarzyć ją z wolnym i zasobożernym launcherem. Samsung doskonale zdaje sobie z tego sprawę, gdyż z wydania na wydanie jest coraz lepiej, ale mimo wszystko Koreańczycy potrafią zaskoczyć.

 

W sklepie Samsunga pojawiła się nowa aplikacja, która swoją nazwą sugeruje, że mamy do czynienia z ekranem blokady, ale w rzeczywistości jest to pełnoprawny launcher. Mowa o Good Lock, który jest przeciwieństwem TouchWiza z prostego powodu: jest to po prostu eksperyment. Samsung swoją standardową nakładkę bardzo powoli rozwija i zmieniają się tak naprawdę tylko ikony i wersje kolorystyczne. Ruch zrozumiały toteż skupmy się na Good Lock.

 

 

Tak oto u dołu mamy ukrytą listę aplikacji. Z kolei po ściągnięciu zegara otwierają się widżety – pod warunkiem, że ten gest Wam się uda i nie otworzycie paska powiadomień. Ten również się zmienił, a raczej stał się bliższy temu z czystego Androida. Z kolei same powiadomienia mogą być segregowane przez nas, a także przez algorytm, który będzie „uczył się” jak traktować poszczególne notyfikacje.

 

Niestety, z Good Lock mogą skorzystać jedynie użytkownicy flagowych smartfonów Samsunga, ale nie w Polsce. Mimo wszystko zainteresowani mogą sprawdzić jak działa nowa nakładka od Koreańczyków pobierając ją z następującego linku: Klik! Wymagania to Android Marshmallow oraz – zapewne – smartfon od Samsunga.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x