Snapchat zaktualizowany – nowy chat, nowe funkcje i wygodniejsza obsługa

Aplikacje

Snapchat-sposób-na-dialog-z-klientem

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wczoraj Snapchat postanowił wydać aktualizację, o której mogliśmy już wcześniej usłyszeć, a to za sprawą Polaków, którzy mają swój udział w tworzeniu odpowiedniego modułu dla Xposed. Jednak dzisiaj możemy już oficjalnie przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zostały wprowadzone w tej jakże – mogłoby się wydawać – prostej aplikacji.

 

Tak oto zacznijmy od czatu, który w nowej wersji pozwala na znacznie więcej. Pojawiły się naklejki (ponad 200), możliwość wysłania grafik z telefonu, ale to tak naprawdę nadrabianie zaległości. Prawdziwą nowością są połączenia telefoniczne i wideo, które sprawiają, że Snapchat stał się prawdziwym komunikatorem internetowym. Jednak to nie koniec zmian, gdyż chociażby przeglądanie „Stories” jest teraz zdecydowanie wygodniejsze i czytelniejsze. Możemy od razu wszystkie nowe zdjęcia czy też filmy w tej sekcji obejrzeć „za jednym zamachem”. Nie musimy klikać po kolei każdej osoby. To tak naprawdę najważniejsze zmiany, ale ogólnie rzecz biorąc Snapchat stał się zdecydowanie bardziej przyjazny w użytkowaniu.

 

Mimo wszystko powyższy program zaczyna iść w stronę Messengera, ale Facebook również chce zbliżyć swój komunikator do Snapchata. Jednak czy korzystacie w ogóle z tych zasobożernych aplikacji?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x