Samsung Internet 4.0, czyli producenci potrafią stworzyć dobrą alternatywę dla Chrome’a – filmy w oknie, adblock i jeszcze więcej

Aplikacje

samsung internet 4.0 filmy w oknie

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wczoraj niezbyt przychylnie podszedłem do Samsunga i prędkości aktualizowania przez firmę swoich smartfonów. Jednak niektóre programy od Koreańczyków naprawdę są godne uwagi i tak oto zaktualizowana przeglądarka Samsung Internet w wersji 4.0 wprowadza wiele interesujących nowości.

 

Dzisiaj wszystkie smartfony z Androidem mają w standardzie przeglądarkę Google Chrome, ale niektórzy producenci dorzucają także własną, autorską. Tak robi Samsung i o ile wcześniej nie zwracałem na nią uwagi to po aktualizacji do wersji 4.0 wygląda naprawdę interesująco. O tym, że Koreańczycy otworzyli się na programy blokujące reklamy już kilka razy pisaliśmy. Teraz dodano między innymi możliwość oglądania filmów w oknie, podczas gdy my w międzyczasie będziemy przeglądać zupełnie inne strony internetowe. Mało tego! Możemy nawet zminimalizować przeglądarkę i zajmować się innymi aplikacjami. Dodatkowo pojawił się „tryb chroniony”, a więc nic innego jak brak historii czy też zapisywanych danych z możliwością zablokowania wejścia do niego za pomocą hasła lub naszego dermatoglifu.

 

Także Samsung Internet 4.0 może jak równy z równym konkurować z Google Chrome. Jednak czy zdobędzie podobną popularność? Nie sądzę, ale chciałbym, żeby Amerykanie również wprowadzili do swojej przeglądarki wyświetlanie filmów w oknie.

 

 

PS. Nowa przeglądarka Samsunga dostępna jest tylko dla następujących modeli z serii Galaxy z Androidem 5.0 Lollipop (lub nowszym) Galaxy S7 Edge, S7, Note5, S6 Edge+, S6 Edge, S6, S6 Active, Note 4, S5, S5 Neo, S5 Active, S5 Sports, S5 LTE A, Note3, S4, S4 Duos, S4 Active, S4 LTE A, A7, A8, A5x, A7x i A9x. Dla zainteresowanych link do pobrania: Klik! Niestety, przeglądarka działa tylko z modelami Samsunga.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x